نگاهی به دور سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا منطقه غرب - 2020

» نگاهی به دور سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا منطقه غرب - 2020

نگاهی به دور سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا منطقه غرب - 2020

دور سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بعد از 7 ماه تعطیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار شد . این مسابقات که در دو قسمت شرق و غرب آسیا با حضور 32 تیم برگزار می شود با انصراف تیم الوحده امارات از گروه A ، مسابقات این گروه با 3 تیم پیگیری می شود.

در دور سوم این رقابت ها در گروه A تیم الشرطه عراق بازی را با نتیجه 1 بر 0 به تیم الاهلی عربستان واگذار کرد. با انصراف الوحده تیم استقلال در این دور و دور بعدی استراحت می کند.

در گروه B پدیده دیگر نماینده کشورمان بازی را با نتیجه 1 بر 0 به تیم شباب الاهلی امارات واگذار کرد تا با سه شکست و بدون گل زده در انتهای این گروه قرار بگیرید. در دیگر مسابقه این گروه تیم قدرتمند الهلال عربستان حریفش پاختاکور ازبکستان را با گل دقیقه 97 حتان سلطان با نتیجه 2 بر 1 شکست داد و در صدر این گروه با 9 امتیاز قرار گرفت .

در گروه C این رقابت ها پرسپولیس تنها نماینده پیروز این دور از رقابت ها با 1 گل حریفش التعاون عربستان را از پیش رو برداشت تا با 4 امتیاز در رده سوم ، شانس خود برای صعود از این گروه افزایش دهد در دیگر مسابقه این گروه الدوحیل قطر با گل زیبای رامین رضاییان 2 بر 1 شارجه امارات را شکست داد.

در گروه D هم سپاهان ایران بازی را با نتیجه 2 بر 0 به تیم النصر عربستان واگذار کرد .

نتیجه بازی دیگر این گروه بین دو تیم العین امارات و السد قطر 3 بر 2 به نفع السد به پایان رسید.

ویدیویی از این رقابت ها : 


آخرین مطالب این وبلاگBuy Website Traffic Cheap
ساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان
Buy website Traffic
ساخت وبلاگ حرفه ایساخت وبلاگ حرفه ای رایگان